Depolama

EV EŞYASI DEPOLAMA:

Tüm Depolama işlemlerinizde yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.Şirketimiz Ankara ve İstanbul ilinde depolarıyla siz değerli müşterilerinin hizmetinde .Depoalrımız genel özeliklerinden bahsetmek gerekirse öncelikle her iki ildeki depolama alanlarımız depolamaya son derece uygun yapılar olup her türlü nem , rutubet ; böcek v.s gibi unusrlara karşı özel olarak geliştirilmiştir.Depolana alanda her müşterinin eşyası ayrı bir yerde muhafaza edilmekte ve böylelikle karışma gibi bir durum söz konusu olmamkatadır.

Şirketimiz depolarında 24 saat bekçi bulunmakla birlikte özel güvenlik sistemleri ve tam donanımlı kameralar mevcuttur.Eşyanın niteliği ve cinsine göre eşyalar deger tespitinden sonra ilgili sigorta şirketince sigortalanmakatadır.

Depolama hizmetinde ücret eşyanız büyüklügü ve degerine göre degişkenlik göstermekte olup depoda duracagı sürede fiyatlandırmada önemli bir kıstas olarak fiyatlandırmada  rol oynar.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>